TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

EGO PAY – Nowy Procesor Płatniczy w AdHitProfits

 

Dzisiaj 1.08.2013 z systemem AdHitProfits został zintegrowany nowy procesor płatniczy, którym jest EGO PAY.

Procesor ten jest rozwiązaniem pośrednim dla wszystkich użytkowników, którzy do tej pory używali procesora Payza do zakupów i wypłat z AdhitProfits, ponieważ z tego procesora można np. przelać pieniądze do procesora Payza i dokonać wypłaty na polskie konto bankowe.

To rozwiązanie nie jest tak korzystne jak wcześniej, kiedy przelewało się pieniądze bezpośrednio z Payzy do AdHitProfits (lub na odwrót), bo teraz każdy z pośredników pobierze swoją prowizję, aczkolwiek dzięki EGO PAY nadal możemy używać Payzy..

egopay-payza-adhitprofits

Jeśli do tej pory używałeś/aś Payzy i chcesz dokonać wypłaty, to obecnie najpierw musisz dokonać wypłaty z AdHitProfits na procesor EGO PAY, a później z EGO PAY do Payza.

Instrukcje jak dokonywać wypłat z AHP i zakupów w AHP za pośrednictwem procesorów Payza i EGO PAY, znajdziesz na tej podstronie bloga:

http://adhitprofits.lukaszgaluszka.pl/payza-wplaty-do-adhitprofits-i-wyplaty/

 

Żeby w ogóle móc dokonywać wypłat na EGO PAY, zmień po rejestracji w procesorze EGO PAY ustawienia procesora domyślnego w AD HIT PROFITS zgodnie z tą instrukcją:

http://adhitprofits.lukaszgaluszka.pl/jak-zmienic-procesor-do-wyplat-w-adhitprofits/

 

Ważne!!! Żeby móc dokonywać wypłat z AdHitProfits na EGO PAY, najpierw musisz zakupić dowolną reklamę lub udział reklamowy w AdHitProfits, płacąc pieniędzmi z tego procesora (dowolna kwota)  w celu weryfikacji/potwierdzenia, że to konto w procesorze naprawdę należy do Ciebie.

Ta kwestia dotyczy wszystkich procesorów, z których można korzystać w AdHitProfits – jeśli któregoś procesora nie używałeś/aś do tej pory, a chcesz go teraz używać do wypłat, musisz go najpierw w ten sposób zweryfikować.

 


-------------------------------------------------------------

FAP

2 Odpowiedzi do “EGO PAY – Nowy Procesor Płatniczy w AdHitProfits”

  1. Ofelia Henrycz pisze:

    Witam,
    Procesora Ego Pay już nie ma w AHP, może warto zaktualizować i o tym napisać.
    Pozdrawiam
    Ofelia