TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Dzienne Zyski w AdHitProfits Po Zmianach w Systemie…

Zmiany, które miały miejsce w AdHitProfits w dniach 19 i 20 sierpnia 2013, przyniosły widoczne efekty w postaci zwiększenia zysków.

W tamtych dniach w AD HIT PROFITS zostało przeniesionych do kolejki większość udziałów reklamowych, na kontach użytkowników pozostał tylko 1 aktywny udział za $45. Zostały również wprowadzone nowe, tańsze udziały reklamowe w cenie $10.

Te działania spowodowały, że dzienne zyski z 0,02% (momentami 0,04%) poszły w górę w jeden dzień nawet do 7,2%.

Statystyki zarobków AdHitProfits

Mimo kiepskich nastrojów z przed tygodni, AdHitProfits odbudowuje swoją pozycję, a właściciel Charles Scoville, nie poddaje się hakerom i negatywnym ludziom, tylko uparcie rozwija swój biznes..

Podsumowując…

Obecnie można mieć max. 1 aktywny (zarabiający) udział reklamowy za $45 i max. 100 aktywnych udziałów za $10. Jeśli zakupisz więcej udziałów (przekraczając któryś z tych limitów) to trafią one do kolejki.

Przykład: kupujesz 3 udziały za $45 – jeden z nich zarabia, 2 trafiają do kolejki. Jak ten jeden aktywny udział wypracuje docelowy zysk $56.25, to wygaśnie, a następny udział z kolejki zostanie automatycznie aktywowany i będzie zarabiał.


-------------------------------------------------------------

FAP

8 Odpowiedzi do “Dzienne Zyski w AdHitProfits Po Zmianach w Systemie…”

 1. Arek Zieliński pisze:

  To po co wykupować więcej niż jeden udział? Nie potrzebne blokowanie pieniędzy. Uważam że pieniądze, które ulokowałem w udziałach,a mam ich dziesięć (chwała Bogu że tylko tyle)celowo są przyblokowane przez AHP i nie zarabiam na nich ja tylko AHP. Gratuluję pomysłu Panu Charlesowi.
  Obraca kasą z wszystkich udziałów stojących w kolejce od momentu krachu i późniejszych przemian i udajE że przyrost jest na poziomie jak to Pan określił nawet 7,5%!!! A może by tak ten % podzielić przez wszystkie udziały stojące u wszystkich w kolejce??? I BĘDZIEMY ZNOWU MIELI 0,02%

  POZDRAWIAM
  AREK ZIELIŃSKI

  • Jakim sposobem AHP ma niby zarabiać na tych udziałach skoro 100% przychodu jest rozdzielane na użytkowników? Charles zarabia w AHP tak samo jak każdy inny użytkownik.

   Ja mam 60 udziałów przeniesionych do kolejki, aczkolwiek nie narzekam, bo zarobek mimo, że nie jest może super zadowalający, to jednak jest wyższy niż przed zmianami i zaczyna powoli wszystko wracać „na dobry tor”.

   Mógłbym porównywać obecne zarobki do tych z przed kilku mies., kiedy zarabiałem kilkaset dolarów dziennie i tak jak większość ludzi obwiniać właściciela i robić z niego złodzieja, ale jaki to ma sens? – zasady są bardzo jasno określone i osoby, które poważnie interesują się zarabianiem w AHP, wiedzą bardzo dobrze o tym, że w głównej mierze nasze zarobki w AdHitProfits są zależne od naszych działań, a nie tylko od właściciela… większość ludzi za swoje lenistwo i chciwość, chce obrzucić błotem Charles-a, natomiast on tak naprawdę najwięcej z wszystkich przez cały czas robi, żeby rozwinąć AHP i odbudować to, co zostało zniszczone przez hakerów i bezmyślnych ludzi, którzy potrafią tylko szukać sobie winnych.

 2. Przemysław Sroka pisze:

  max 10 udziałów za 10$ i prawda jest taka, że AHP w tym momencie opiera się głównie na tym i ładnie zarabia, a do kiedy, tego nie wiadomo, mam nadzieje, że jak najdłużej

 3. Szczepan Szymański pisze:

  Moj jeden aktywny udział reklamowy /45$/ zyskał znacznie mniej w tym czasie.

  25.08 zysk 0.61$ -1.35 %
  26.08 0.52$ -1.15%
  27.08 0.36$ -0.80%
  28.08 zysk 0.48$ -1.06%
  29.08 0.98$ -2.17%

  Podobne wyniki do w/w w tym czasie pojawiły się na saldzie mojego kolegi.
  Dlaczego nie było wyższych zysków /5-7%/tak jak podałes -nie wiem.
  Pozdrawiam.

  • Różnice mogą wynikać choćby nawet z takiego faktu, że przykładowo Ty za dobę przyjmiesz sobie godziny od 16 do 16 dnia następnego, a ktoś inny robiąc wyliczenia, ustali sobie godziny od 8 rano do 8 rano. Wiadomo, że przychody w AdHitProfits nie są takie same w poszczególnych godzinach, także różnica procentowa może wyjść duża.

   • Szczepan Szymański pisze:

    Dzięki za komentarz. Ale… . Jeżeli porównamy cztery kolejne dni
    /25-28 sierpnia/ na Twoim wykresie i moje wyniki,to z wykresu i wpisanych % pod słupkami otrzymamy za ten okres łącznie 18% a w moim realu 4,36%.

    / moje odczyty codzienne o godz. 08 rano/.

    • Ten wykres dotyczy „mini udziałów” za $10 . Ja tych wyliczeń nie robię, tak więc nie będę się z Tobą sprzeczał, czy są prawidłowe, czy nie – na początku wyliczeń dokonywał mój sponsor – jak zarobki utrzymywały się na bardzo niskim poziomie przez kilka tygodni, zaprzestał obliczania zysków procentowych..

     Ten wykres zrobiłem na podstawie wyników podawanych przez Pana Jerzego Srokę, który również od dłuższego czasu oblicza dzienne zyski i umieszcza swoje wykresy np. na grupach zagranicznych AdHitProfits na Facebooku (http://www.facebook.com/groups/Officialadhitprofits) i nie sądzę, żeby celowo zawyżał te wyniki zwłaszcza, że umieszcza te informacje na grupach, na których znajdują się głównie osoby już zarejestrowane w AHP.

     Natomiast patrząc pobieżnie na swoje aktywne udziały i zyski, które wypracowały, według mnie te statystyki są w porządku.