TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

DYWERSYFIKACJA. Czy Trzeba Minimalizować Ryzyko Współpracując z AdHitProfits?

Dywersyfikacja ryzyka w biznesie to np. współpraca z kilkoma firmami (lokowanie pieniędzy w kilku biznesach) w celu minimalizacji ryzyka utraty wszystkich pieniędzy, czy też płynności finansowej. 

Na temat dywersyfikacji co jakiś czas mówią/piszą liderzy (lub „liderzy”) różnych biznesów twierdząc, że trzeba to robić. Zgadzam się, że w obecnych czasach warto dywersyfikować ryzyko, ale trzeba tutaj również wspomnieć o kilku istotnych kwestiach, o których „nikt” nie mówi i zastanowić się, dla kogo jest ta opcja.

Dywersyfikacja to z jednej strony zmniejszenie ryzyka utraty wszystkich inwestowanych/lokowanych pieniędzy, a z drugiej strony jest to również minimalizowanie możliwości uzyskania „najwyższych” zysków i w niektórych przypadkach znaczne wydłużenie czasu potrzebnego do uzyskania konkretnych dochodów.

dywersyfikacja-ryzyka

..tak więc dla kogo ma sens dywersyfikacja?

Dość często „spotykam” w Internecie ludzi, którzy chcą działać w biznesach internetowych, ale na start mają np. tylko kilkadziesiąt lub sto dolarów i żeby było śmieszniej, chcąc zminimalizować ryzyko straty wszystkich pieniędzy (jak twierdzą), te środki dzielą na 3 lub 4 różne biznesy/programy zarobkowe..

Żeby było jeszcze zabawniej – duża część tych ludzi lokuje swoje pieniądze w programach o bardzo wątpliwej wiarygodności/legalności.. i co się dzieje dalej? Zanim w którymkolwiek z tych programów, człowiek taki wypracuje „godny” dochód to program albo znika, albo pojawiają się problemy z wypłacalnością i w rzeczywistości większość osób działających w taki sposób albo traci wszystkie pieniądze, albo odzyskuje ich niewielką część (pomijając fakt, ile czasu musieli stracić na te 4 programy).

Tak więc zdecydowanie nie jest to opcja dla ludzi, którzy zamierzają zarabiać godne pieniądze, a na start mają bardzo ograniczony kapitał. Dzielenie „groszowych” kwot na jeszcze mniejsze, po prostu mija się z celem.

Jeśli natomiast dysponujesz znacznie większym kapitałem i znasz kilka „pewnych” biznesów, to jak najbardziej warto swoje środki rozdzielić, ponieważ każda firma przechodzi w pewnym momencie  sytuację kryzysową albo też pojawiają się problemy natury technicznej, związane z bardzo dynamicznym rozwojem firmy i jeśli wszystko ulokujesz w jednym biznesie, to może się okazać pewnego dnia, że np. przez kilka mies. będziesz bez dochodów..

 

Dywersyfikacja Ryzyka w Przypadku AdHitProfits

Jeśli chodzi o firmę AD HIT PROFITS LLC i właściciela, to mam tutaj pełne zaufanie i nie sądzę, żeby kiedykolwiek z tej strony wyniknął jakiś problem w kwestii naszych finansów. Są natomiast okoliczności/zdarzenia, których nie można przewidzieć i które są niezależne od właściciela AHP  np. nieuczciwość firm/serwisów zewnętrznych (np. głośna w Internecie sprawa z procesorem płatniczym Liberty Reserve, który oszukał wielu ludzi..), czy atak hakerów przed którymi nie można w 100% zabezpieczyć systemu – takie zabezpieczenia nie istnieją..

Także takie „losowe” zdarzenia trzeba mieć na uwadze współpracując z AdHitProfits, czy też z jakąkolwiek inną firmą/serwisem, natomiast AD HIT PROFITS zdecydowanie należy do grupy godnych zaufania biznesów. 

 

Jeśli zamierzasz rozdzielać swój kapitał na kilka biznesów, to przede wszystkim nie patrz na obietnice na stronie, tylko na to, kto zrządza danym biznesem i co dla niego robi.. 

W ciągu ostatnich ok. 2 lat, przetestowałem ponad 100 różnych programów zarobkowych (czyt. „testowałem” = wydać pieniądze na dany program) – większości z tych programów już dawno nie ma. Większość z nich zniknęła po kilku tygodniach od uruchomienia, inne po kilku mies., jeszcze inne istnieją w Internecie, ale możesz tam tylko wpłacić pieniądze (nie odzyskasz nawet 1 centa).

…dlatego też od kilku mies. podkreślam jedną sprawę – jak poszukujesz w Internecie sposobu na zarobek, to nie wchodź do programów opartych głównie o reklamę i inwestycje na giełdzie Forex, które na samym wstępie „gwarantują” Ci stałe dzienne procentowe zyski – to są programy, które funkcjonują od kilku tyg. do kilku mies., a później znikają z pieniędzmi użytkowników. Nie daj się omamić ludziom, którzy będą Ci coś takiego polecać – jest wiele nieświadomych osób, które myślą, że trafiły na wyjątkowe źródło dochodu, a to jest tylko mrzonka, która dla większości ludzi nie ma dobrego zakończenia.

Tutaj też muszę wspomnieć o AdHitProfits (który jest czasem porównywany do programów tworzonych przez oszustów – wspomnianych powyżej) – podstawowa różnica pomiędzy AHP, a tamtymi programami jest taka, że AD HIT PROFITS nie gwarantuje stałych, procentowych, dziennych zysków – są one zależne od 3 kwestii: od wysokości dziennego przychodu, który zostanie wygenerowany ze sprzedaży reklam, od liczby udziałów, które posiadasz oraz od tego, czy polecasz tę platformę reklamową innym ludziom.

W AHP możesz zarabiać 0,02% dziennie (tak jak to było początkiem sierpnia 2013), a równie dobrze, możesz zarabiać 2 lub 8% dziennie, tak jak jest we wrześniu albo nawet ponad 31% (ta jak było w kwietniu 2013). 

http://adhitprofits.lukaszgaluszka.pl/zarobki-dzienne-w-ad-hit-profits-procentowo/

…czyli nikt tutaj nie gwarantuje Ci sztucznych (wirtualnych) zarobków – rozwijamy ten biznes, otrzymujemy solidne wynagrodzenie, nic nie robimy, sprzedaż w AHP jest słaba – nasze zarobki są niskie.. Proste i jasne zasady..

pułaki-w-programach-zarobkowych

„Programy pułapki”…

AD HIT PROFITS osiągnął duży sukces już w pierwszych miesiącach funkcjonowania (jeśli chodzi o ogromny jak na tak młody serwis, ruch na stronie i wysokie zyski dla użytkowników)… i chwilę później zaczęły się pojawiać w Internecie platformy próbujące skopiować system AHP. Takich serwisów powstało bardzo dużo – ja osobiście widziałem kilkadziesiąt. I tutaj znów jest taka sytuacja, że te programy w większości przypadków tworzone są przez oszustów. Nie znam ani jednego uczciwego biznesu, podobnego do AHP – większości kopii AHP, które powstały w maju i czerwcu 2013, już nie ma.. teraz są programy pod nowymi nazwami i z nowym wyglądem, ale nie wiadomo kim jest właściciel, czy kryje się za tym jakakolwiek legalna firma… a ludzie sobie „skaczą” z jednego do drugiego i w końcowym etapie większość z nich traci..

certyfikat-adhitprofits legalna firma

AD HIT PROFITS to legalna firma, mamy poważnego człowieka, którym jest jej właściciel (Charles Scoville), mamy wartościowe źródło ruchu, aby promować swoje produkty, strony, inne biznesy.. w bardzo przyzwoitej cenie – i realne (a nie wirtualne) zyski.. Mnie to w pełni wystarcza, aby lokować swoje pieniądze w tym biznesie i aby go rozwijać..

..natomiast wnioski i decyzje pozostawiam Tobie.

 

—> Sekretna Formuła Biznesu. Prawdziwa Eksplozja – Szkolenie Motywacji i Biznesu  


-------------------------------------------------------------

FAP

4 Odpowiedzi do “DYWERSYFIKACJA. Czy Trzeba Minimalizować Ryzyko Współpracując z AdHitProfits?”

 1. Krystyna Majewska pisze:

  Witam. Jestem po świeżej lekturze AHP. Wszystko co tutaj zostało zawarte jest kwintesencją na temat zarabiania w sieci. Taka publikacja powinna być szeroko publikowana i każdy przyszły Użytkownik w jakim by nie zarejestrował się serwisie powinien obowiązkowo poznać tę treść. Nie jest to straszenie czy zniechęcanie lecz propozycja jak postępować kiedy serwis potwierdza swoją walką o być albo nie być dla dobra swego i użytkowników, którzy są w AHP od początku i dalej wspierają C.S w tej trudnej walce o byt, mam nadzieję, że przez lojalną postawę wszystkich uczestników Nasz serwis stanie się prawdziwym wzorem do naśladowania dla uczciwych propozycji a oszustów spotka tylko rozczarowanie i zdziwią się dlaczego nie można już więcej naciągać naiwnie wierzących w obiecane zarobki.
  Ps. Mimo, że zarejestrowałam się z linku Admina, chętnie zaglądam na P. serwis zawsze z zainteresowaniem.

 2. To prawda. Sam doswiadczylem. Mysle, ze to specjalne grupy internetowe dzialajace globalnie wykorzystuja nasze srodki. Sztuka jest sie zjednoczyc w okreslonym celu. Grupa przeciw grupie oszustow. Faktycznie, jest mnostwo kasy do zarobienia. Ale my, zwykli ludzie to pierdoly i nie umiemy dzialac razem. To moj cel bo rozumiem i wiem, ze sila jest tylko w grupie.

  • W Polsce obecnie funkcjonuje jeden schemat wśród większości ludzi pt. „nie ma możliwości na naszym kraju”… a to nie prawda, bo Internet daje obecnie ogromne możliwości. Nikt nie musiałby wyjeżdżać zagranicę „za chlebem”, bo możliwości są naprawdę ogromne, tylko w wielu przypadkach nie mieszczą się one w głowach „zwykłych Kowalskich”, którzy od razu twierdzą, że jest to oszustwo..

   …ale największym problemem jest właśnie to, co napisałeś, że ludzie nie potrafią działać razem (i można tutaj dodać jeszcze brak wytrwałości, jeśli już ktoś zacznie działać, ale nie widzi szybko efektów, to rezygnuje.. i to jest duży błąd) – jest wiele biznesów, gdzie nie trzeba mieć nawet dużych pieniędzy na start, tylko trzeba ludzi, którzy będą chcieli działać i zmieniać swoje myślenie – możliwości są ogromne, tylko umysły ludzi są zamknięte albo raczej przeprogramowane.. większość ludzi żyje schematami, które już dawno nie istnieją, ale w ogóle tego nie zauważają…