TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Dlaczego Zarobki w Programach Dzielących Się Zyskami Spadają? (Przykład: AdHitProfits)

 

Dlaczego w AdHitProfits w kwietniu 2013 przeważały zyski dzienne w wysokości kilkudziesięciu procent, a w następnych miesiącach, tak wysokich zysków już nie było?

Większość użytkowników na to pytanie odpowiedziałoby: „bo firma/program upada”..

Prawda jest inna…

W pierwszym miesiącu działalności AdHitProfits (kwiecień 213), zyski dzienne przez ponad tydzień czasu były na poziomie ponad 20%, ponieważ na początku działalności platformy reklamowej, większość nowych użytkowników kupowała głównie pakiety reklam po $45, a zarobki były przeznaczane przez nich na zakup kolejnych pakietów i na kampanie reklamowe.

…czyli pieniądze, które wpływały na konta AdHitProfits i następnie były rozdzielane na członków AHP, w większej części przez cały ten czas „krążyły” w systemie. Tak więc oprócz tego, że większość pieniędzy znajdowała się w systemie, to rejestrowało się sporo nowych użytkowników, wnoszących swój „wkład” (kupując pakiety reklam i opłacając kampanie reklamowe).. stąd te wysokie zyski.

W późniejszym czasie, większość użytkowników zaczyna wypłacać swoje zarobki i dzienne zyski automatycznie spadają w dół, bo w systemie nie jest już „obracana” tak duża kwota jak wcześniej, rejestracje nowych użytkowników zwalniają..

 

Większość ludzi w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tego, co napisałem powyżej, tylko zamiast pomyśleć, dlaczego są tak duże różnice w dziennych zyskach, widzą tę kwestię w ten sposób: „było 20% – jest od 1-5%, trzeba uciekać, bo program się rozsypuje” ..i swoją paniką wynikającą z niewiedzy, zarażają innych ludzi, powodując jeszcze większe spadki zysków, bo osoby, które zamierzały podjąć współpracę z AHP, zaczynają się obawiać, że rzeczywiście tamci ludzie mają rację..

Fakty są takie, że zyski w AdHitProfits nigdy nie będą na stałym poziomie, bo są one zależne od przychodów generowanych ze sprzedaży usług reklamowych – jest to bardzo prosta i jasna zasada, natomiast nie dociera ona do umysłów wielu użytkowników i tak jak jest „huśtawka” dziennych zysków, tak samo jest „huśtawka” w nastrojach użytkowników – to że np. za tydzień może być danego dnia zysk dzienny na poziomie 0,01%, nie oznacza, że strona zniknie z naszymi pieniędzmi.. – dnia następnego może być np. 15%.

…ale to jak będą wyglądały nasze dzienne zarobki, tak naprawdę zależy tylko od nas, a nie od właściciela firmy, tak jak większość ludzi upodobało sobie szukać winnych swoich porażek. Charles Scoville powtarzał wiele razy, że AdHitProfits to nie jego biznes, tylko nasz biznes, bo wszyscy wspólnie go tworzymy – bez nas (użytkowników) nie byłoby tego biznesu, jak również bez działań Charles-a nie byłoby AdHitProfits..

..tylko głównym problemem jest tutaj mentalność ludzi, z których większość podejmując współpracę z jakimkolwiek biznesem internetowym, liczy „na łatwą kasę” bez pracy – w rzeczywistości nigdy się to nie sprawdza, bo nie ma takiego biznesu, który będzie Ci płacił duże pieniądze długimi latami bez Twojej pracy.

Obecnie w AdHitProfits proporcje wyglądają tak, że na tle wszystkich użytkowników AHP, jest mała grupa ludzi takich jak właściciel firmy, ja i inni ludzie, którzy nieustannie działają promując usługi AHP na różne sposoby – reszta użytkowników wykupiła pakiety reklam i czeka na „wysokie zyski”, ale przy takich proporcjach wysokich zysków nie będzie, bo garstka ludzi nie jest wstanie pracować za całą resztę, a AdHitProfits jest na tyle młodym biznesem, że jeszcze „nie promuje się samoistnie” jak to jest np. w przypadku niektórych portali społecznościowych..

Platforma reklamowa AdHitProfits

Na razie trzeba włożyć dużo swojej pracy i wysiłku, aby ten biznes stał się rozpoznawalny w Internecie i żeby reklamodawcy chętnie zaczęli korzystać z usług AHP, ale tego nie zrobi mała grupa osób – muszą się tutaj zmienić proporcje – musicie Państwo uświadomić sobie możliwości, które daje AHP i po prostu zacząć działać.. Wystarczy, żeby większość użytkowników codziennie poświęciła tylko godzinę dziennie na umieszczanie ogłoszeń, informowanie innych ludzi o AdHitProfits i usługach reklamowych w dowolny sposób (np. na portalach społecznościowych, w serwisach ogłoszeniowych, prowadząc swojego bloga…) i nawet jeśli Ty bezpośrednio nie pozyskasz partnera do AHP, ale dzięki Twoim informacjom/ogłoszeniom, nowy reklamodawca podejmie współpracę z AdHitProfits, to będzie to z korzyścią zarówno dla Ciebie, jak również dla nas wszystkich.. 

Większość użytkowników zapomina o drugiej możliwości zarobkowej, czyli o polecaniu usług reklamowych AdHitProfits i zarabianiu 10% prowizji od zakupów osób poleconych – a to daje ogromną różnicę w zarobkach dziennych. Nawet jak jest słaby dzień w kwestii części przychodu otrzymanego od AHP, to otrzymasz 10% prowizji od zakupów reklamodawców i Twój dzienny zarobek będzie wyglądał zupełnie inaczej.. Trzeba tylko chcieć i działać.. 

 

Blog TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka Odnaleziony Dzięki:


-------------------------------------------------------------

FAP

4 Odpowiedzi do “Dlaczego Zarobki w Programach Dzielących Się Zyskami Spadają? (Przykład: AdHitProfits)”

 1. Ludmiła Czarnecka pisze:

  Mam dwa konta i na żadnym nie mogę dokupić pakietów mini.Jaka może być przyczyna?

 2. Bardzo trafny wpis. Jest niewiedza. Sa nowe mozliwosci wspierania dobrago programu jakim jest ahp ale brak polskich instrukcji video jak to robic. Zauwaz, ze webinry sa robione szybko i na obcy rynek. Ja nie rozumiem dzialania nowych zakladek choc wiem ze sa pomocne przy promowaniu i zarabianiu. Zrob video o nowym panelu. To pomoze nam wszystkim. Jak rozumiem wlasciciel nie poprzestaje na swoim programie i wykorzystuje trend swiatowy w zarabianiu. WIELKA SZKOLA BIZNESU. Szkoda ze z angielskimn u mnie na bakier. Kiedys Andrzej robil szkolenia. Sprobuj nas uczyc jak ta wiedze guru zastosowac. Konkurencja duza a uczniowie chetnie pomoga jak beda wiedzieli jak.

  • Większość zakładek, a może nawet wszystkie są omówione na blogu. Co prawda nie ma takiej inf. w jednym wideo, ale wszystko jest omówione pod poszczególnymi zakładkami oraz w wpisach na blogu (albo opisane albo omówione w wideo). Napisz ewentualnie, co jest nie jasne dla Ciebie, to wyjaśnię.

   Andrzeju, jeśli Twój komentarz nie wynika tylko z chęci zareklamowania swojej strony, to podziwiam, że chcesz się czegoś więcej dowiedzieć/nauczyć, bo większość ludzi ma to gdzieś – większość pyta na zasadzie „jak przeznaczę na biznes AdHitProfits tyle i tyle pieniędzy, to ile zarobię?” – niewiele osób pyta, co powinni robić, aby ten biznes dobrze funkcjonował, aby wszyscy mogli zarabiać większe pieniądze i skorzystać maksymalnie na współpracy z AHP.. większość wyznaje zasadę „skoro przeznaczam jakąś kwotę na ten biznes, to mi się należy..”

   Właśnie pracuję nad jednym pomysłem, w jaki sposób promować AdHitProfits i inne biznesy, którym myślę, że niedługo podzielę się z osobami, które są zapisane na moją listę mailingową na tym blogu.