TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Dlaczego Twoja Reklama w Traffic Monsoon Ma Status OCZEKUJĄCA?

 

Jeśli działasz aktywnie w TRAFFIC MONSOON i kupujesz na przykład codziennie pakiety reklam, do banerów/stron, które umieszczasz w systemie, automatycznie tworzą Ci się nowe kampanie reklamowe w systemie wymiany ruchu (bo 1 pakiet reklam za $50, to 20 kliknięć w Twój baner + 1000 wejść na stronę, do której odsyła Twój baner – czyli te 1000 wejść, generują użytkownicy Traffic Monsoon, oglądając codziennie te wymagane 10 reklam).

pending-reklama-traffic-monsoon

Jeśli w ostatnim czasie, sporo z Twoich reklam w tym systemie wymiany ruchu, zmieniło swój status na „Pending” (oczekująca), a były wcześniej zatwierdzone przez obsługę firmy i nie wiesz dlaczego tak jest, to oglądnij poniższe wideo:

 


-------------------------------------------------------------

FAP

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.