TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Dlaczego Statystyki Zysków Nie Są Umieszczane Na Blogu?

Otrzymuję od niektórych z Państwa pytania, dlaczego zaprzestałem zamieszczania statystyk zysków na blogu.

Jeśli ktoś z Państwa pomyślał sobie, że rezygnuję z AdHitProfis, to absolutnie nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością.

Statystyk zysków z dwóch powodów nie umieszczam na blogu – po pierwsze człowiek, który dokonywał tych wyliczeń, już tego nie robi (ja nigdy nie przeliczałem, ile procent zysku danego dnia wychodzi w AdHitProfits). Po drugie (to jest główny powód) – od kilku miesięcy widzę, że te statystyki mają na większość osób negatywny wpływ, bo są traktowane jak „wyrocznia”. Ludzie zamiast skupiać się na działaniu i osiąganiu coraz lepszych wyników, kupują pakiety reklam, oglądają codziennie reklamy i skupiają całą swoją uwagę na statystykach/zyskach. Jak te zyski spadają poniżej 1%, to zaczyna się histeria, obwinianie innych, robienie z AdHitProfits nieuczciwej firmy… a wystarczy tylko zrozumieć bardzo proste zasady funkcjonowania platformy reklamowej AdHitProfits, żeby takich głupot nie robić i żeby zacząć po prostu działać…

Dlatego też nie będę już więcej umieszczał statystyk za każdy dzień na blogu (być może czasem umieszczę na Facebooku inf. o zyskach z danego dnia/dni, ale nie będą one prowadzone na bieżąco) – uważam, że statystyki za kilka miesięcy, które można zobaczyć na tej podstronie bloga: http://adhitprofits.lukaszgaluszka.pl/zarobki-dzienne-w-ad-hit-profits-procentowo/ zdecydowanie wystarczą do tego, aby dostrzec potencjał w kwestii dochodów, które można generować w AdHitProfits… 

ahp-stat

Gdy Zyski Spadają w AdHitProfits – Trzeba Uciekać?

Wiele osób funkcjonuje na takiej zasadzie, że wchodzą do AHP „na ślepo”, nie zapoznając się z zasadami, na jakich funkcjonuje platforma reklamowa AdHitProfits i jak zyski spadają w dół, to nie rozumieją, dlaczego tak się dzieje i uciekają z AHP myśląc, że AdHitProfits upada. Natomiast AHP i właściciel tej platformy nigdzie się nie wybierają.

Każdy biznes potrzebuje czasu, aby się rozwinąć do potężnych rozmiarów i zapewnić sobie dobrą pozycję na rynku – taki proces nie następuje z dnia na dzień. Jeśli nie wierzysz na słowo, prześledź historie właścicieli i biznesów/serwisów, które znasz i które generują obecnie ogromne przychody – np. Google albo Facebook.. i które w pewnym sensie „wyszły z podziemia”, czyli narodziły się w czyjejś głowie jako pomysł, idea.. i były tworzone od podstaw przez człowieka/ludzi, którzy nie mieli nawet na ten cel pieniędzy.. W takim przypadku rozwój jest powolny, ale jak najbardziej realny, czego przykładem jest np. Facebook, o którego istnieniu przez lata wielu ludzie nie miało pojęcia.., a pierwsze działania w kwestii stworzenia tego biznesu, poczynił student w akademiku, który praktycznie miał tylko laptopa.. – teraz biznes ten generuje biliony dolarów.

Podobna sytuacja jest z AdHitProfits – jest właściciel Charles Scoville, który uparcie dąży do swojego celu poświęcając większość swojego czasu na rozwój AHP. Współpracuje on z informatykiem, który pomaga w tworzeniu systemu itd. oraz z ludźmi, którzy wspierają AHP, pomagają w obsłudze użytkowników/reklamodawców. Charles nie ma potężnych nakładów finansowych na rozwój AHP, jak to niektórym ludziom się wydaje. Żeby platforma reklamowa AdHitProfits „wyszła z podziemia” i tak naprawdę zaistniała na świecie generując podobnie jak Facebook biliony dolarów – MY MUSIMY POMÓC temu człowiekowi, mówiąc i pisząc gdzie jest to tylko możliwe o usługach i możliwościach, które daje AdHitProfits.

Musisz zrozumieć jedną bardzo ważną rzecz – większość dużych biznesów, które znasz, nie dadzą Ci nic w zamian za ich współtworzenie. Możesz mówić (polecać) wszystkim dookoła o Facebooku, o Google i innych potężnych firmach/serwisach, a otrzymasz niewiele… Wyobraź sobie teraz taka sytuację, że AdHitProfits rozwija się podobnie jak Facebook i Google, generując ogromne przychody każdego miesiąca ze sprzedaży usług reklamowych – 100% tych przychodów jest rozdzielanych na użytkowników. Co to oznacza dla Ciebie i dla Twojej rodziny? Jak będzie wyglądał Wasz poziom życia? Przypomnij sobie albo zobacz statystyki zysków z pierwszego miesiąca działalności AHP, kiedy było ponad 20% zysku dziennie albo nawet ponad 36%. Co powiesz na 50% albo 70% dziennie? 

To wszystko jest możliwe, trzeba tylko zmienić swój punkt widzenia (wyobrazić to sobie w głowie), przestać skupiać się na negatywnych ludziach i na ich lękach, którymi Ciebie karmią i przede wszystkim wziąć się do pracy, codziennie poświęcać część swojego czasu i energii na pisanie w Internecie i mówienie o AdHitProfits – to nic Cię nie kosztuje oprócz czasu.

Zachęcam do przemyśleń i działania.


-------------------------------------------------------------

FAP

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.