TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Czy Warto Reinwestować Zarobione Środki w Traffic Monsoon?

 

Część ludzi, którzy dołączają do TRAFFIC MONSOON i chcą zarabiać, dzięki kupowanym przez nich pakietom reklam, mają takie podejście:

„Kupię sobie xxx pakietów reklam i później codziennie będę wypłacał wygenerowany przychód” i to jest nie do końca dobre rozwiązanie z prostego powodu. Jak być może pamiętasz z innych artykułów/materiałów – każdy pakiet reklam za $50 wypracowuje w ciągu ok. 55 dni, łącznie kwotę $55 – czyli $50 nam się zwraca, a $5 to teoretycznie zarobek, ale…

…kupując pakiety reklam w TRAFFIC MONSOON i płacąc przy użyciu najwygodniejszego dla nas procesora płatniczego (PayPal), od razu ponosimy również koszty transakcyjne – zobacz:

zakup-pakietu-traffic-monsoon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…czyli tak jak widzisz, za pakiet o wartości $50, płacimy tak naprawdę $52.34 Teraz mamy jeszcze kwestię wypłaty – załóżmy, że czekasz tych ok. 55 dni, aż pakiet/y wypracuje te $55 i wtedy chcesz je wypłacić na konto w procesorze PayPal.

wyplata-traffic-monsoon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dokonując wypłaty na PayPal – zostanie pobrana opłata w wysokości 2% od wypłacanej kwoty, czyli od $55, opłata wyniesie: $1.10.

Co to oznacza dla Ciebie? To oznacza, że koszty związane z zakupem jednego pakietu i wypłatą wygenerowanego przychodu, wyniosą $53.44, czyli tak naprawdę Twój zysk na jednym pakiecie, wyniesie tylko $1,56

 

Więc Czy Warto Reinwestować Zarobione Środki w TRAFFIC MONSOON?

Myślę, że odpowiedź jest dla Ciebie teraz dość jasna. Jeśli np. wykupisz większą liczbę pakietów za pieniądze z procesora płatniczego, to warto te środki przez jakiś czas reinwestować w nowe pakiety, ponieważ kupując pakiety za pieniądze z konta w TRAFFIC MONSOON, nie ponosimy opłaty transakcyjnej – jest wtedy tylko opłata 2% przy wypłacie zarobionych pieniędzy (w przypadku PayPal-a, bo na procesory SolidTrustPay i Payza, można dokonać wypłaty bez tej opłaty).

…czyli podsumowując – reinwestowanie zarobionych środków w TRAFFIC MONSOON, jest dla nas korzystne.

————————————————————————————————–

—> Jak Dokonać Rejestracji w Traffic Monsoon?

Blog TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka Odnaleziony Dzięki:


-------------------------------------------------------------

FAP

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.