TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Czy Coś jest Nie Tak z Naliczeniami w TRAFFIC MONSOON?

Otrzymuję sporo pytań odnośnie naliczeń w TRAFFIC MONSOON, w stylu „co się stało z naliczeniami?”, „dlaczego nie ma naliczeń już drugi dzień?” itp.

Naliczenia są, tylko tyle, że o wiele niższe niż te, do których przyzwyczailiście się przez ostatni ponad rok czasu, gdzie dziennie było z reguły w okolicy 2% (czasem więcej, czasem mniej, czasem 2%).

…a dlaczego tak się dzieje akurat od mniej więcej 2 dni?

naliczenia-traffic-monsoon

Dlatego, że akurat w tym czasie, firma usunęła PayPal-a z opcji płatności za usługi reklamowe, a to była opcja, z której spora większość użytkowników korzystała.

…a dlaczego PayPal został usunięty? – dlatego, że PayPal „zamroził” firmie prawie 62 miliony dolarów na koncie i użytkownicy mogli dokonywać zakupów, pieniądze mogły do tej pory wpływać na konto w PayPal-u, ale wypłacić nie można nawet 1 centa od 11 stycznia 2016.

Także w tym momencie użytkownicy muszą się przestawić na dokonywanie zakupów za pośrednictwem Payza lub SolidTrustPay, albo poczekać, aż zostanie zbudowany i wdrożony system do płatności kartami.

Tak dla przykładu – jakiś czas temu, jak Charles Scoville pokazywał stany kont na wszystkich procesorach płatniczych, to na Payza i SolidTrustPay, było po kilkaset tysięcy dolarów, a na koncie w PayPal-u, było kilkadziesiąt milionów dolarów, także spora większość korzystała z PayPal-a…

W tym momencie rozdzielane są przychody generowane ze sprzedaży, gdzie płatności są dokonywane za pośrednictwem Payza i SolidTrustPay (dlatego są na razie tak niskie naliczenia).

Pieniądze, których jest sporo w procesorze PayPal, nie są rozdzielane z prostego powodu – dopóki Traffic Monsoon nie odzyska tamtych pieniędzy od PayPal-a, to są to pieniądze „wirtualne”. Nie mogą przypisywać do naszych kont pieniędzy z rezerwy, do których obecnie sami nie mają dostępu i nie mogą nam ich wypłacić, bo na procesorach Payza i SolidTrustPay nie mają takich kwot…

Jeśli nie widzieliście tego postu na Facebooku z tłumaczeniem widea, w którym Charles opowiada całą historię z PayPal-em, to polecam przeczytać:

==> PRZECZYTAJ POST

Osobom, które nie wierzą, że PayPal działa w taki sposób, które myślą, że to Traffic Monsoon coś kombinuje itd., polecam przeczytać ten artykuł na temat działań PayPal-a:

==> PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU

…a także jeśli nie rozumiesz tego, że problemy są nieodłącznym elementem każdego biznesu…, polecam przeczytać ten post, który umieściłem wczoraj na innej stronie Fan Page na Facebooku:

==> PRZECZYTAJ POST

Podsumowując – bądźcie cierpliwi, dajcie Charlesowi i ludziom, którzy z nim współpracują, działać w kwestii odzyskania środków od PayPal-a, w kwestii uruchomienia systemu płatności kartami itd. (tego nie zrobią z dnia na dzień) i nie dajcie się zmanipulować ludziom, którzy nie rozumieją tematu, a piszą bzdety w Internecie na temat TM, Charlesa i całej sytuacji…

Mówię jak jest – Max Kolonko
(oczywiście żartuję z tym Maxem 😉 )


-------------------------------------------------------------

FAP

13 Odpowiedzi do “Czy Coś jest Nie Tak z Naliczeniami w TRAFFIC MONSOON?”

 1. Mateusz Kępka pisze:

  Kolejny po adhp biznes w którym wystepują jakieś problemy. Tak tak wiemy, to wina Pay Pala ze blokuje wypływ kasy do TM na rozliczenia. Po roku działania adhp także przecież nie było winy Charlesa w tym, że nagle z nikąd jacyś hakerzy kombinowali na lewych pieniądzach adpacki po czym nagle z dnia na dzien przestało naliczać. Teraz wychodzi podobna taka sytuacja przy tworzeniu banku. Co mi sie jeszcze rzuciło w oczy, to chec zapozyczenia od kogos z Dubaju by pokryć naliczenia uzytkowników, ciekawe z czego potem będą spłacane odsetki ? Bo chyba nikt nie sądzi że ktoś wyłoży 60 baniek bez procenta by komuś ratować biznes. Żeby nie było że winie za to Charlesa itp, po prostu kolejny jego biznes który w czasie największych dochodów dziwnym trafem z tygodnia na tydzień jest unieruchomiony i duża część użytkowników odejdzie z programu. Czekam z niecierpliwością na to otwarcie banku które miało być na początku lutego, wtedy bede mogl walnac sie w piers i powiedziec, ze nie potrzebnie zle wrózylem ale smierdzi tu po raz kolejny i kazdemu radziłbym przeczekać zamiast pchac sie w inwestycje w takim momencie. No i jeszcze jedno, ciekawi mnie jak zamierza CHarles wyrównać naliczenia hehe.

  • Piotr P. pisze:

   Witam dlaczego piszesz takie głupoty na temat firmy TM wyczytałem zapewne jakieś nieprawdziwe informacje które pisze konkurencja na zagranicznych forach i blogach to przez takich ludzi jak ty firmy tracą klientów ludzie wycofują swoje pieniądze i nie prawda jest ze właściciel TM Charles ma się zapozyczac po prostu masz zle informacje.

  • Mateusz, na Twój komentarz mogę odpowiedzieć chyba tylko tak, jak jest powiedziane w skeczu „Piwnica” (skecz kabaretu Smile):
   „Niby coś wiesz, niby coś słyszałeś, ale nie do końca…”

   …ale niestety nie przeszkadza Ci to, żeby pisać publicznie głupoty.

 2. Piotr Świst pisze:

  Zacznijmy od tego że żadnego wyrównania być nie musi. Firma zarabia , zarabiamy my. Jak przychody spadają możemy nie zarobić. Jak widać naliczać pownowne zaczęło i wszystko wkrótce powinno się unormować… Zarobek tu nie jest gwarantowany i zależy od sprzedazy. To chyba logiczne panie Mateuszu..

 3. Marzena Kojro pisze:

  Witam,ja osobiście jestem wdzięczna,że Łukasz w miarę swoich możliwości informuje nas na bieżąco co i jak….Inwestycje w internecie zawsze były ryzykowne,tak jak Forex i ludzie muszą się z tym liczyć.Ja nie mam do nikogo
  pretensji,żalu itp.Jestem dorosłą osobą :):)Pozdrawiam Cię cieplutko Łukaszu.

 4. Patryk Olszewski pisze:

  Witaj Łukasz. W TM jestem od niedawna zainwestowalem w ten biznes kilka tys nie wyciagnełem jeszcze nic. Powiedz czy są szanse na odzyskanie tych pieniedzy? Pytam bo jezeli ta sytuacja z naliczaniem potrwa jeszcz troche czasu to termin waznosci adpackow sie skonczy poniewaz trwa tylko 55 dni a co za tym idzie nie odzyskamy swoich pieniedzy. Czy Słyszałes o jakims rozwiązaniu tego problemu?

  • No to „gratuluję” Ci Patryku. Po Twoich kilku zdaniach widać, że kompletnie nie ogarniasz tematu Traffic Monsoon. Jak można dołączać do jakiegokolwiek biznesu i wyłożyć kilka tysięcy złotych, nie znając nawet podstaw/zasad na jakich funkcjonuje dany biznes?

   Po pierwsze – w TM płacisz za usługi reklamowe, a firma nie gwarantuje żadnego zysku (co jest jasno opisane w regulaminie/zasadach)
   Po drugie – firma dzieli się swoimi przychodami z użytkownikami, ale ani nie gwarantuje stałych dziennych zysków, ani w ogóle nie gwarantuje zysków, ponieważ jest to zależne od sprzedaży. Jest wysoka sprzedaż, wysokie przychody – otrzymujemy część przychodu firmy. Jest słaba sprzedaż – otrzymujemy małe naliczenia. Nie ma sprzedaży – nie ma zysków.

   Wydając pieniądze na pakiety reklam – masz jedynie „gwarancję” otrzymania ruchu do reklamowanych stron. 1 pakiet reklam = 20 kliknięć w baner i 1000 wejść na reklamowaną stronę z systemu wymiany ruchu… i nie są to kwoty zwrotne. Płacisz za reklamę, a te pieniądze trafiają do puli, która jest rozdzielana na użytkowników, także nie ma żadnych zwrotów.

   Pakiety wygasną po 55 dniach? – przy takich naliczeniach dziennych jak były do niedawna, pakiety wygasłyby po ok. 55 dniach, ale przy obecnej wysokości naliczeń, ten czas się wydłuży – żaden pakiet Ci nie wygaśnie przed wypracowaniem docelowej kwoty $55.

   Poczytaj trochę o tym, jak działa TM itd.

  • Patryk – a pytałeś może osobę, która poleciła Ciebie do TM?

   Łukasz dzieli się swoją wiedzą i pomaga m.in. pisząc tego bloga, ale w pierwszej kolejności powinieneś zapytać twojego sponsora.

 5. Bernard pisze:

  co dzieje się z bankiem TM,który miał być już dawno uruchomiony?,czy to czysta propaganda bez pokrycia i szcunku do użytkowników?.

  • Na początku, jak pojawił się temat uruchomienia banku TM – była mowa o tym, że firma musi sporo pieniędzy od razu „wpompować” do systemu, aby prawnie zaistnieć jako bank i planowo miały być to pieniądze, które obecnie blokuje PayPal. Także przypuszczam, że to jest powodem, iż bank jeszcze nie został uruchomiony – to są oczywiście tylko moje przypuszczenia…

 6. Witold Wagner pisze:

  Mam problem z dodaniem procesora płatniczego Payza. TM nie chce go przypisać. Co się dzieje?

  • Są w sumie dwie opcje przypisania Payzy do TM:
   – przypisanie Payzy ręcznie do swojego konta (jeśli ta opcja się wyświetla na Twoim koncie) –> Zobacz instrukcję na Facebooku
   – opłacenie jakiejkolwiek usługi reklamowej w Traffic Monsoon za pośrednictwem Payzy (np. CASH LINKS za $1 + opłata procesora) – system automatycznie powinien przypisać konto do TM

   Jeśli żadna z tych opcji nie zadziała, to trzeba napisać obsługi TM.
   (ważne – nie rób niczego w TM przy włączonym tłumaczu strony na język polski w przeglądarce, bo wtedy będziesz miał z różnymi kwestiami problem w systemie)