TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Co z Tym AdHitProfits?

 

…i zrobiła się cisza na blogu :)

Po wszystkich sytuacjach z hakerami w ostatnich latach i wielu problemach, które z tego faktu wynikały, AdHitProfits spadło na bardzo niski poziom, jeśli chodzi o wysokość dziennych zysków dla użytkowników.

adhitprofits-strona

Sytuacje z hakerami sprawiły, że nieufność użytkowników w stosunku do założyciela i coraz więcej pojawiających się negatywnych opinii na jego temat w Internecie, przyczyniły się bardzo mocno do częściowego „upadku” AHP.

Co prawda – Charles Scoville (właściciel AHP) jest uczciwym człowiekiem, natomiast wielu ludzi, którzy zostali oszukani w różnego rodzaju programach w Internecie, bez większego zastanowienia, przypięli mu łatkę oszusta w ostatnich latach.

Charles walczył miesiącami o to, żeby przywrócić swoją platformę reklamową „do czasów świetności”, aczkolwiek nagromadziło się tyle negatywnego nastawienia wokół niego i AHP, że samodzielnie nie był wstanie za wiele zrobić w kwestii Ad Hit Profits i przywrócenia poprzedniej „świetności”.

Do dzisiaj AdHitProfits jest wypłacalną platformą reklamową, mimo że na niektórych forach internetowych, admini nie wiadomo z jakich powodów, umieścili ten projekt w sekcji „scam”.

Ja osobiście posiadam:

– 84 aktywne mini pakiety (wartość $840)

– 49 aktywnych pakietów po $45 (wartość $2205)

= $3045 (łącznie aktywne pakiety za taką kwotę)

…natomiast mój dobowy zysk z tych pakietów, to obecnie przeważnie jakieś 20 lub ponad 20 centów, także bardzo kiepsko.

Szkoda, że tak się to wszystko potoczyło, że ludzie tak bezmyślnie oskarżają innych i sami pod sobą kopią dołki przez swoje zachowanie… bo AdHitProfits był bardzo prostym sposobem na zarabianie pieniędzy i przede wszystkim legalnym.

 

…Czasy Traffic Monsoon

Charles Scoville widząc, że niewiele może zrobić w kwestii AdHitProfits, że nie przebije się za bardzo przez negatywne nastawienie ludzi – „po cichu” stworzył nową platformę reklamową działającą na bardzo podobnych zasadach, jak AdHitProfits, którą nazwał Traffic Monsoon.

Wystartował z tą platformą anonimowo – nie pokazując, że on jest właścicielem. Dopiero jak platforma zaczęła odnosić pierwsze sukcesy, zaczęło być głośniej na temat tego, że on jest założycielem.

Zasady w Traffic Monsoon są bardzo podobne, jak w AdHitProfits, aczkolwiek są też niby drobne, ale znaczne różnice.

Jest tylko jeden rodzaj pakietów, dzięki którym generuje się zyski i kosztują one $50.

Charles jak można zauważyć, dostał niesamowite lekcje i kopniaka od życia w przypadku AHP oraz problemów z hakerami, ale nie zmarnował tych „lekcji” – Traffic Monsoon jest znacznie lepiej zabezpieczoną platformą reklamową przed hakerami. Oprócz zabezpieczeń w postaci specjalnego oprogramowania, przychody z danego dnia, rozdzielane są na użytkowników dopiero dobę później, także ludzie z Traffic Monsoon mają dobę czasu na wykrycie ewentualnie fałszywych przelewów.

Każdy pakiet za $50 dolarów, powinien wypracować do $55. Ja osobiście zarejestrowałem się w październiku 2014r. w Traffic Monsoon, aby zobaczyć, jak to wszystko wygląda, aczkolwiek dopiero kilka dni temu zakupiłem łącznie 3 pakiety generujące zyski. Zysk dzienny w ostatnich dniach to jest ponad $1 na każdym pakiecie, 10 reklam dziennie trzeba oglądnąć, aby otrzymać część przychodu generowanego przez platformę reklamową. 

Na samym początku kupiłem 1 pakiet i w ciągu doby wygenerował on $1,14 zysku, później dokupiłem 2 kolejne…

traffic-monsoon

Oprócz tego można dodatkowo wyklikać sobie śmieszne kilka do kilkunastu centów dziennie (oglądając reklamy opłacone przez innych użytkowników) i zarabiać 10% prowizji od każdego zakupu poleconych.

…pytanie tylko – czy te wszystkie nowości/zmiany w stosunku do AdHitProfits, pomogą na tyle, aby Traffic Monsoon mógł naprawdę długimi latami funkcjonować? Czy jak większa grupa osób odniesie sukces dzięki Traffic Monsoon, zaczną Ci ludzie również działać w AdHitProfits i tutaj również te dzienne zyski staną się sensowne? 

…można sobie tylko gdybać i się zastanawiać, a czas pokaże, jak to wszystko będzie wyglądało… Natomiast jest to chyba najłatwiejszy sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie, także dobrze by było, aby te platformy reklamowe działały jak najdłużej, generując w miarę stabilne zyski.


-------------------------------------------------------------

FAP

2 Odpowiedzi do “Co z Tym AdHitProfits?”

  1. Urszula Kilimnik pisze:

    Jestem w tych dwóch programach i chwale sobie. to ze AHP nie generuje tak jak wcześniej dużych dochodów, nie zraza mnie bo jest stabilne, wypłacalne i aby jeszcze było długo z nami. Pozdrawiam

  2. Tobiasz Duda pisze:

    Myślę, że Traffic Monsoon jest na tyle przemyślany, że będzie programem o wiele bardziej stabilniejszym niż inne działające na podobnych zasadach. :)