TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Co To Jest TRAFFIC MONSOON?

 

Co to jest TRAFFIC MONSOON i Jak Podjąć Współpracę?

TRAFFIC MONSOON jest platformą reklamową, która umożliwia:

– reklamę własnych stron, blogów, produktów/ofert itd. na wiele różnych sposobów (reklamy tekstowe, banerowe, jako strony startowe itp.)

– zarabianie pieniędzy na kilka sposobów (zarobi wynikające z podziału przychodów, zarobki z programu partnerskiego/polecania, zarobki za oglądanie reklam…)

traffic-monsoon-zarabianie

Zarabianie w TRAFFIC MONSOON jest jednym z najprostszych sposobów, jeśli chodzi o zarabianie w Internecie, bo:

– nie musisz nikomu polecać tego projektu – kupując jeden konkretny rodzaj pakietów reklam i oglądając 10 reklam dziennie (wymagana dzienna „praca”), firma dzieli się z Tobą przychodem generowanym ze sprzedaży wszystkich usług reklamowych, dostępnych w TRAFFIC MONSOON. Każdy pakiet reklam za $50, który kupisz – powinien wygenerować w ciągu ok. 55 dni $55, czyli $5 „na czysto”, ale jest tutaj również możliwość reinwestowania wygenerowanych zysków – czyli jeśli np. kupisz kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt… pakietów i one np. po kilku dniach wygenerują dla Ciebie zysk min. $50, to możesz od razu za te środki kupić następny pakiet, zwiększając tym samym swój dzienny zysk i końcowy wynik finansowy, jaki uzyskasz

– bez inwestycji możesz zarabiać pieniądze w TRAFFIC MONSOON oglądając reklamy, za które zapłacili reklamodawcy (tzw. Cash Links) – są to niskie kwoty, bo od $0,001 do $0,02 za oglądniętą reklamę, ale w kolejnym punkcie dowiesz się, jaki ma to potencjał

– jeśli dodatkowo rekomendujesz TRAFFIC MONSOON innym osobom, które zarejestrują się z Twojego linku referencyjnego, który będzie wyglądał, jak ten https://trafficmonsoon.com/?ref=allego (tylko na końcu linku, będzie Twoja nazwa użytkownika) – zarabiasz dodatkowo 10% prowizji od każdego ich zakupu w TRAFFIC MONSOON (nie ważne, co kupują)… i jeśli te osoby również będą codziennie oglądać płatne reklamy, wspomniane w powyższym punkcie – Ty otrzymujesz tyle samo prowizji, ile oni otrzymują zarobku – czyli jeśli Twój polecony oglądnie reklamę za 2 centy, to on otrzyma te 2 centy i Ty również taką samą kwotę…  możesz teraz pomyśleć, że nadal to jest nic, ale:

Załóżmy, że w jakimś czasie zaprosisz sobie 10 poleconych i każdy z nich będzie oglądał codziennie płatne reklamy (Cash Links). W perspektywie tygodnia czasu, można wyliczyć średnią ok. 10 centów dziennie, czyli kwotę, jaką można uzyskać z oglądanych reklam.

10 poleconych x 10 centów dziennie = $1 dziennie dla Ciebie 

…czyli miesięcznie masz $30 dodatkowego zarobku, gdzie Ty praktycznie nic nie robisz. Rocznie masz ok. $360 z działania tych 10 poleconych, czyli ok. 1200zł – może nie jest to jakaś ogromna kwota, ale są to środki, którymi możesz pokryć np. jakieś rachunki… pieniądze bez Twojej pracy.

 

Współpraca z TRAFFIC MONSOON…

Jak zacząć działać w TRAFFIC MONSOON? Musisz się najpierw zarejestrować i wykupić tyle pakietów po $50, ile chcesz. (jeśli chcesz zarabiać tylko na oglądaniu płatnych reklam po te kilka/kilkanaście centów dziennie, to nie musisz kupować pakietów, aczkolwiek warto połączyć te 3 możliwości zarobkowe, bo wtedy generuje się konkretne dochody).

Strona TRAFFIC MONSOON jest w języku angielskim – nie znasz tego języka? – nie ma problemu, zapisz się w poniższym formularzu na listę mailingową i za chwilkę otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów wideo, dzięki którym bez problemu poradzisz sobie z rejestracją i działaniem w TRAFFIC MONSON:

Imię:
Adres email:

 

Blog TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka Odnaleziony Dzięki:

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.