TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Charles Scoville i Dyrektor Finansowy – Nowe Informacje z Świata Traffic Monsoon

 

Jest nowa „aktualizacja”, nowe informacje dot. TRAFFIC MONSOON… Jeśli znasz angielski, to możesz po prostu oglądnąć to wideo, a jeśli nie to umieszczam kilka informacji poniżej nagrania…

 

Po lewej stronie, widoczny jest dyrektor finansowy Dr. Amin Forati, który mówi o tym, że w ostatnim czasie pracują ciężko dniami i nocami w kwestii uruchomienia banku Traffic Monsoon.

traffic-monsoon-news

Mówi również o tym, że ten proces przejścia (utworzenie banku, przetransferowanie milionów dolarów z procesorów płatniczych itd.) trwa trochę czasu i potrzebują naszego wsparcia (czyli od użytkowników) oraz prosi o cierpliwość. 

Mówi również o tym, że jak ten cały proces „przeniesienia” zostanie ukończony, jak wystartuje bank TM itd., to TRAFFIC MONSOON w ciągu kilku lat stanie się potężną firmą – porównuje ją do Facebooka (w kwestii „potęgi”, generowanych zysków, sprzedaży itd.), a zarazem jedyną firmą na świecie zajmującą się „wymianą ruchu”, która będzie miała swój bank!

Charles Scoville w zasadzie potwierdza to, co mówił dyrektor finansowy – obydwaj są bardzo podekscytowani tym, w jakim kierunku wszystko zmierza w kwestii rozwoju Traffic Monsoon, w kwestii tego, że ludzie prawie z całego świata, będą mogli korzystać z możliwości, które daje TM i zmieniać swoje życie tak, jak wielu ludzi już to zrobiło, dzięki Traffic Monsoon…

Nie ma tutaj na razie żadnych konkretów, co, jak i kiedy…, na które zapewne czekasz – jest po prostu jeszcze za wcześnie na „rzucanie” konkretnymi terminami odnośnie uruchomienia banku, dystrybucji kart itd.

Także to wszystko na razie…

————————————————————————— 

„Nie trać nig­dy cier­pli­wości; to jest os­tatni klucz, który ot­wiera drzwi.” – Antoine de Saint-Exupéry 


-------------------------------------------------------------

FAP

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.