TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

AdHitProfits Płaci Coraz Mniej? Dlaczego Tak Się Dzieje?

 

Dlaczego tak jest, że jak AdHitProfits wypłacał sporo pieniędzy dziennie to większość ludzi chwaliła ten program, a jak tylko zyski dzienne poleciały w dół, to ludzie tworzą masową histerię w Internecie i psują wszystko co do tej pory zostało zbudowane?

Dlaczego nie chce się wielu osobom poświęcić chwili swojego czasu na zapoznanie się z zasadami, na jakich działa AdHitProfits, a ci sami ludzie mają sporo energii, żeby pisać bzdury (wynikające z niewiedzy) w Internecie na temat właściciela i programu?

Jak to jest, że kiedy AdHitProfits płaci kilkanaście, czy kilkadziesiąt procent zysku dziennie, wszyscy są pełni radości, a jak zyski spadają do 1% to oczy większości użytkowników kierują się w stronę właściciela (Charles’a Scoville) jakby on sam miał dokonać cudu dla ponad 30 tys. użytkowników?

PODKREŚLAM podstawową kwestię: nasze zarobki w AdHitProfits zależne są w głównej mierze od przychodów, które wygeneruje AHP ze sprzedaży reklam. Kupującymi te reklamy jesteśmy my – użytkownicy. To od nas zależy, jak będzie funkcjonował program i ile pieniędzy będziemy w nim zarabiać.

Tak więc jak zyski dzienne spadają, to nie wysyłaj do mnie pytań „co się dzieje z tym programem?”, tylko zadaj sobie pytanie, co wiesz na temat zasad funkcjonowania programu i co robisz, żeby ten program funkcjonował lepiej i dawał Ci więcej..

 

Skąd te Duże Spadki Dziennych Zysków?

Niedawno temu ktoś zaczął w Internecie rozsiewać informacje, że procesor SolidTrustPay kradnie pieniądze użytkowników i że niedługo zniknie. Ludzie zaczęli panikować. Duża część użytkowników AHP korzystała z procesora STP i nagle zaczęli wycofywać swoje pieniądze z tego procesora, co wiązało się również z dużym spadkiem zakupów w AHP.

Druga sprawa jest taka, że jak AdHitProfits w pewnym sensie osiągnął sukces, to w momencie powstało przynajmniej kilkadziesiąt programów starających się skopiować działanie AHP i duża część użytkowników zaczęła przeznaczać swoje pieniądze na inne programy.. i mamy zamiast kilkunastu/kilkudziesięciu procent dziennie – niecały 1%.

…ale czy jest to wina Charles’a? Absolutnie nie.

 

Inicjatywa „Odbudowy” AdHitProfits

Kilka tygodni temu na zagranicznej grupie na Skype, zasugerowałem użytkownikom jedną kwestią, która zwiększyłaby zarobki nas wszystkim – napisałem wtedy, że jeśli każdy użytkownik, który zarabia ok. $100 dziennie, kupi przynajmniej raz w tygodniu reklamę w AHP, to nasze zarobki pójdą w górę… Moja sugestia pozostała bez odzewu. Wtedy zarobki były na poziomie kilkunastu procent dziennie, także „nikt” nie zwracał na to uwagi…

Natomiast wczoraj zobaczyłem stronę opartą być może na mojej sugestii albo po prostu więcej osób również w podobny sposób myślało..

Autor strony http://letsgrowadhitprofits.com  sugeruje, aby każdy użytkownik AHP co tydzień wykupił reklamy na kwotę od $10 – $25 (minimum). Biorąc pod uwagę fakt, że obecnie jest 33 tys. użytkowników to ma to sens, ponieważ przy takim naszym działaniu, zwiększy się pula pieniędzy do podziału na wszystkich użytkowników o ok. 3 mln dolarów miesięcznie..

Jeśli chcesz wspierać AHP i otrzymywać korzyści z tego programu przez wiele lat, to przyłącz się do tej inicjatywy i działaj w taki sposób…

 

AdHitProfits a inne podobne programy..

Testuję kilka programów, które próbują upodobnić się do AHP (największą kopią AHP jest program Adzibiz) i mogę powiedzieć tylko tyle, że nie wierzę w tamte programy, które są tworzone przez bezimiennych i bez twarzowych ludzi..

AdHitProfits jest w pełni legalnym programem. Właścicielem programu AdHitProfits i firmy AD HIT PROFITS LLC jest konkretny człowiek (Charles Scoville), który nie ukrywa się pod pseudonimami, nie ukrywa swojej twarzy, który działa i nie poddaje się.., który mówi wprost jak sprawy wyglądają i jak mogą wyglądać, który prowadzi webinary i informuje o istotnych sprawach..

Dla mnie to jest człowiek i program godny zaufania, a kopie AHP „dzisiaj są, jutro ich nie będzie”.

firma-AdHitProfits-LLC

…adres, pod którym firma jest zarejestrowana oraz zdjęcie właściciela wraz z synem, dostępne są tutaj:
https://adhitprofits.com/about.php

 


-------------------------------------------------------------

FAP

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.