TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

AD HIT PROFITS – Statystyki Od Początku Działalności do 29.09.2013

 

Są różni ludzie, są również różne opinie na temat AdHitProfits, natomiast statystyki jasno mówią o pewnych niezaprzeczalnych faktach, dlatego też zapraszam do poniższego, krótkiego wideo (w wideo mówię na temat statystyk odsłon strony, że jest ich ponad milion trzysta – oczywiście ma być ponad milion trzysta tysięcy.. wynik nagrywania wideo późną nocą albo raczej bardzo wczesnym rankiem.. 😉 ):

 

 …tak dla porównania, muszę tutaj wspomnieć o jednej kwestii – posiadam sklep internetowy, który pozycjonowałem, w wyszukiwarkach internetowych aktywnie przez ponad rok czasu. Wypozycjonowałem ten sklep na niektóre frazy kluczowe na bardzo dobre miejsca w Google, ale liczba odwiedzin sklepu wynosiła przeważnie kilkaset dziennie (max. 1000) – AdHitProfits po zaledwie kilku miesiącach osiąga ponad milion odwiedzin dziennie. Jest to świetny wynik, jak na tak krótki czas…

statystyki-adhitprofits

…jeśli jesteś członkiem AHP, możesz się przyczynić do jeszcze lepszych wyników AHP i zarazem swoich np. codziennie umieszczając ogłoszenia odnośnie AdHitProfits wraz ze swoim linkiem polecającym w serwisach ogłoszeniowych, w portalach społecznościowych itd. Jest wielu ludzi, którzy ciągle narzekają, ale nic nie robią – bez działania, nie ma efektów..

Jak mówi Brian Tracy: „Losers make excuses; winners make progress” – co oznacza, że ludzie przegrani mają (tworzą) tylko wymówki, a zwycięzcy rozwijają się/dokonują postępów..


-------------------------------------------------------------

FAP

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.