TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

AD HIT PROFITS R-E-A-K-T-Y-W-A-C-J-A

 

Ad Hit Profits

…niektórzy członkowie AdHitProfits już „postawili krzyżyk” nad tą firmą i platformą reklamową, ze względu na zarobki z ostatnich tygodni na poziomie 0,02 -0,04% dziennie, inni ludzie (a zwłaszcza właściciel firmy) nadal „robią swoje” i rozwijają ten biznes, poszukują nowych rozwiązań, które sprawią, że będzie to solidny biznes na lata…

Wczoraj 19.08.2013 można było zauważyć w systemie pierwsze zmiany, dzisiaj jest już wszystko jasne co i jak..

 

Co się zmieniło w AdHitProfits?

Przede wszystkim zmieniły się zasady dotyczące zarabiania dzięki udziałom (pakietom) reklamowym oraz zostały wprowadzone nowe udziały (pakiety) reklamowe w wersji mini. Co to oznacza?

– Udziały (pakiety) za $45

Tak samo jak do tej pory, jeden taki udział = 1000 odwiedzin Twojej reklamy/strony

Udział ten wypracowuje do $56.25 Można mieć tylko 1 aktywny udział, który zarabia oraz nielimitowaną liczbę udziałów w kolejce (nowość). Reklamy w ramach tych udziałów wyświetlane są w formie banera 468×60 pixeli (wraz z opisem ewentualnego biznesu, strony, produktu) na podstronie DIRECTORY w AdHitProfits.

– Udziały (pakiety) za $10 (nowość)

Każdy taki udział = 200 000 wyświetleń Twojej reklamy tekstowej

Udział taki wypracowuje $12.50 (czyli $2.5 „na czysto”) . Tych udziałów można mieć aktywnych max. 10, a w kolejce bez limitu.

Podsumowując…

Jeśli masz przykładowo tylko 1 aktywny udział reklamowy np. za $45 i w kolejce 10 następnych, to jak tylko ten jeden udział wypracuje docelową kwotę $56.25 – wygaśnie, a system aktywuje automatycznie kolejny udział z kolejki.

Te limity na pewno będą zwiększane z czasem, jak tylko na platformie reklamowej pojawi się większa grupa reklamodawców i będą generowane większe przychody. Ogólnie celem ostatnich działań jest zwiększenie zarobków członków AHP i przede wszystkim stworzenie dogodniejszych warunków dla potencjalnych reklamodawców/użytkowników – już nie trzeba mieć $45 „na start”, żeby zacząć zarabiać – teraz wystarczy $10 na początek..

 

Jak kupić nowe udziały (pakiety) reklamowe za $10?

Zakupu dokonuje się po kliknięciu w link oznaczony jako nr. 1 na poniższym obrazku:

Mini Ad Share in AdHitProfits

Etapy zakupu są identyczne, jak w przypadku „starych” udziałów za $45. Jeśli nie wiesz, jak kupić te udziały – znajdziesz informację na ten temat w pierwszej instrukcji dotyczącej rejestracji w AHP na tej stronie: http://adhitprofits.lukaszgaluszka.pl/rejestracja-AHP.html

Po zakupie udziałów po $10, możesz ustawić swoją reklamę tekstową w systemie klikając link nr. 2 (widoczny na powyższym obrazku).

…natomiast informacje dotyczące zakupionych udziałów mini, znajdziesz klikając w link oznaczony czerwoną ramką na poniższym obrazku:

Mini Ad Packs in AdHitProfits

Ważne! Procesor EGO PAY został przywrócony w AdHitProfits, tak więc za jego pośrednictwem można również płacić (a obecnie można płacić przy pomocy procesorów płatniczych SolidTrustPay, EGO PAY i Ezy Bonds – prawdopodobnie od 21 sierpnia 2013, będzie również możliwość dokonywania płatności przy pomocy kart kredytowych MasterCard i Visa).

 

Blog TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka Odnaleziony Dzięki:


-------------------------------------------------------------

FAP

2 Odpowiedzi do “AD HIT PROFITS R-E-A-K-T-Y-W-A-C-J-A”

  1. Izabella Wal pisze:

    Witam,
    Procesor Ego Pay został przywrócony, ale za jego pośrednictwem można tylko wpłacić, ponieważ nie mozna dodać tego procesora do wypłat. Tak więc nie można również płacić, ale TYLKO płacić. Co w takim razie jak zakupię mini pack za 10 dolarów z Ego Pay, skoro nie mogę dodac tego procesora do wypłaty?
    Pozdrawiam
    Izabella