TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

AD HIT PROFITS i TRAFFIC MONSOON. Charles Scoville w Polsce

 

5 września 2015 odbyło się w Warszawie wydarzenie na żywo, zorganizowane głównie przez Piotra Chajkowskiego, które finansował oraz na które specjalnie przyleciał Charles Scoville – założyciel platform reklamowych AD HIT PROFITS oraz TRAFFIC MONSOON.

Osobom, które aktywnie korzystają z platformy reklamowej TRAFFIC MONSOON, czy też ją obserwują od dłuższego czasu, raczej nie trzeba mówić/udowadniać, jak wielkie możliwości „stoją” za nią – sam fakt ponad miliona nowych użytkowników od października 2014 do września 2015 oraz ranking Alexa, mówią same za siebie… + dochody reklamodawców/użytkowników wygenerowane w ciągu kilku miesięcy, czy też prawie roku czasu (w niektórych przypadkach), nie pozostawiają żadnych złudzeń – ten nieziemsko prosty biznes po prostu ma sens

Zarezerwuj sobie prawie godzinę czasu i zobacz/posłuchaj nagrania z 5.09.2015:

  

—> Zobacz Jak Dołączyć Do TRAFFIC MONSOON

 


-------------------------------------------------------------

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.