TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

…a Ty Zarabiasz Kiedy Śpisz?

…na moim koncie w TRAFFIC MONSOON dzieje się coraz ciekawiej jeśli chodzi o dzienne przychody.

Tak jak wspominałem wielokrotnie, swoje pierwsze działania w kwestii zarobkowej, poczyniłem dopiero w połowie kwietnia 2015, „inwestując” minimalne środki w pakiety reklam, dzięki którym otrzymuję część przychodu firmy – stopniowo zwiększając liczbę tych pakietów…

Dzisiaj lub jutro, wykupię 50-ty pakiet reklam, co da mi „gwarancję” tego, że min. przychód dzienny będzie wynosił $50, chociaż w zasadzie to ten przychód już od jakiegoś czasu jest przeważnie wyższy.

Co to oznacza? 

W obecnej sytuacji – posiadając tylu partnerów, ilu mam i dochodząc z liczbą pakietów do ponad 50 oraz utrzymanie aktywnych pakietów na poziomie mniej więcej 50-ciu przez cały czas, daje mi możliwość wypłacania sobie $300 miesięcznie bez problemu ($300 – 2%, które PayPal pobierze = $294 x np. 3,70 = 1087,80 zł miesięcznego dochodu).

Prawie 3 miesiące pracy (z bardzo niewielkim zaangażowaniem), trochę zainwestowanych pieniędzy, tylko kilku poleconych i dochód mies. na takim poziomie można sobie wygenerować w TRAFFIC MONSOON.

Można oczywiście przyspieszyć sobie ten cały proces – więcej inwestując własnych pieniędzy lub aktywniej polecając system/usługi reklamowe firmy. 

…a Dzisiaj Taka Niespodzianka Czekała Na Mnie Po Nocy

Dzisiaj rano, jak zaglądnąłem na swoje konto w Traffic Monsoon – taka kwota czekała już na mnie (część przychodu firmy + prowizje od zakupów poleconych)

TM

…a w skrzynce e-mail – 3 wiadomości potwierdzające zakupy poleconych (którzy „nabieraj powietrza w żagle”) i inf. o prowizjach, jakie zostały mi naliczone od ich zakupów:

tm1

tm2

tm3

Tak powinno wyglądać zarabianie pieniędzy, a nie ciągłe uganianie się za „papierkami” lub „cyferkami” na koncie, wysłuchiwanie złośliwych szefów na etacie, czy walka z „kolegami” z pracy, którzy podstawiają komuś nogę, żeby oni mogli bardziej zabłysnąć przed szefem… Każdy powinien mieć tyle pieniędzy, ile potrzebuje, aby żyć tak, jak chce, a nie tak, jak mu wiecznie ktoś wmawia, że powinien lub musi żyć…

W tym momencie TRAFFIC MONSOON daje możliwość dojścia do takiego etapu stosunkowo szybko, aczkolwiek niestety nie mam pewności co do tego, czy ten „stan” będzie trwał długimi latami – oby tak było, bo TRAFFIC MONSOON, to jeden z najprostszych sposobów na zarabianie w Internecie.

…a Dlaczego Warto Współpracować z Traffic Monsoon?

Ja wykorzystuję Traffic Monsoon na 2 sposoby:

1) Kupuję pakiety, dzięki którym zarabiam pieniądze w Traffic Monsoon (otrzymuję część przychodu firmy)

2) Zakupione pakiety to również kredyty reklamowe, dzięki którym promuję inne swoje projekty, jak np. http://aiopteampolska.pl, blogi (np. http://blogforbusinessonline.com/BLOG_Zarabianie_w_Internecie/), sklep http://www.allego.sklepna5.pl itd.  – czyli buduję swoje listy mailingowe, pozyskuję partnerów i klientów do swoich biznesów. 

…czyli pieniądze, które wydaję w TRAFFIC MONSOON, wracają do mnie w postaci zarobku, klientów, partnerów…

——————————————————————————————————————————————–

Chcesz dokonać rejestracji w TRAFFIC MONSOON?

—> Zrób to tutaj

Chcesz otrzymać materiały wideo, pokazujące krok po kroku, jak się zarejestrować i poruszać w TRAFFIC MONSOON oraz jak kupować pakiety oraz inne formy reklam?

—> Przejdź tutaj

…i na dole artykułu zapisz się na listę mailingową – od razu otrzymasz dostęp bezpłatnie.


-------------------------------------------------------------

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.