TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

A Ty Ile Włożyłeś w Traffic Monsoon?

 

…uwielbiam te teksty w stylu „pokazujecie zarobki, a nigdy nie pokazujecie, ile włożyliście do Traffic Monsoon” 😉

…tak więc dzisiaj uroczyście i publicznie, oświadczam, że w ostatnich dniach „włożyłem” do Traffic Monsoon ok. 2000zł (tzn. tę kwotę zamieniłem na dolary w PayPal-u i za większość pieniędzy kupiłem pakiety reklam, uprawniające mnie do otrzymywania części przychodów firmy co 60 minut). Tutaj dowód w postaci screena z konta w PayPal-u:

traffic-monsoon-inwestycja-w-pakiety-reklam

 

 

Czyli tak naprawdę chwilowo zrezygnowałem z swoich wcześniejszych planów, które zakładały, że co miesiąc będę sobie wypłacał ok. 1000zł mies. z Traffic Monsoon – po prostu nie interesuje mnie taki dochód mies., patrzę trochę wyżej w tej kwestii, tak więc skupiam się na razie na reinwestowaniu środków w nowe pakiety – na chwilę obecną mam aktywne 132 pakiety. Mój najbliższy cel do zrealizowania to 200 aktywnych pakietów (czyli ok. $200 przychodu dziennie), a później zobaczę kiedy i jakie kwoty wypłat będę sobie zlecał.

…w każdym razie po ostatnich zakupach w Traffic Monsoon, mam 10200 kredytów reklamowych (wejść na reklamowane strony), które zapewne również przyczynią się do sprzedaży produktów w innym biznesie, czyli do dodatkowych zysków.

Blog TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka Odnaleziony Dzięki:


-------------------------------------------------------------

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.