Opinie Użytkowników TRAFFIC MONSOON...

Poniżej znajdziesz opinie klientów/użytkowników TRAFFIC MONSOON z różnych grup dot. tej firmy i zarazem platformy reklamowej. Nie są to osoby tylko i wyłącznie z mojej grupy (moi poleceni), ale ludzie, którzy mają różnych "sponsorów" w ramach tego projektu. 

Moja osobista opinia na temat TRAFFIC MONSOON jest bardzo prosta... 

Platforma reklamowa TRAFFIC MONSOON dała mi dwie główne możliwości: ruch do moich stron, blogów, ofert... oraz możliwość zarabiania pieniędzy/generowania dochodów.

W pierwszym przypadku, najskuteczniejsze dla mnie osobiście formy reklamy, to reklamy tekstowe oraz CashLinks, które dały mi najwięcej zapisów na listy mailingowe oraz rejestracji do innych biznesów. Natomiast reklama w systemie wymiany ruchu (w ramach opłacanych pakietów reklam) dość dobrze sprawdziła się w kwestii pozyskiwania klientów do mojego sklepu internetowego. 

W drugim przypadku (jeśli chodzi o generowanie dochodów), ta możliwość po stosunkowo krótkim czasie aktywnych działań (kilka miesięcy do roku) w dużym stopniu zmienia życie. W moim przypadku ta opcja dała mi dodatkowe środki na rozwój moich projektów biznesowych, na opłacenie kosztów związanych z domem... 

Cechy charakterystyczne dla Traffic Monsoon: uczciwy admin, transparentność, a ponadto mega skuteczne usługi reklamowe.

Konto na Traffic Monsoon założyłem na samym początku istnienia programu. Zwlekałem 3 miesiące zanim zacząłem aktywnie działać. To był błąd! Teraz to wiem.

 Traffic Monsoon odmienił moje życie i niewątpliwie osiągnąłem dzięki niemu sukces.

Nie chodzi tylko o pieniądze, ale najbardziej o to, że poznałem prawdziwy sens słowa "wolność". Poprawiła się moja sytuacja materialna, poznałem wiele wartościowych osób. Przygoda zamieniła się w sposób na życie. Traffic Monsoon to styl życia :)

Robert Delipacy

Jacek Urbanik

Traffic Monsoon to prekursor revshare.

Dzięki niemu pozyskałem mnóstwo partnerów do moich innych projektów. Praktycznie codziennie nowi subskrybenci na liście mailingowej.

Bardzo lubię CashLinki, za ich sprawność. Po wykupieniu usługi CashLinks (najtańszej), od razu jest ok 120 wyświetleń mojej strony. Dzięki dostępnym wyświetleniom za 1AdPacka, tych ponad 1000 wejść na moje strony, daje mi stały ruch.
 
Traffic Monsoon i jego geotargetowanie reklamy. Nie dość, że można skierować reklamę, konkretnie np. do Polski, to jeszcze można wybrać województwo, a nawet konkretne miasto w którym tylko będzie wyświetlana moja reklama. Do dzisiaj żaden revshare reklamowy, nie dorównał tej zalecie.
 
Dostępny bezpłatny rotator stron, pozwala zwiększyć zasięg moich projektów.

Moja przygoda z TM rozpoczęła się w marcu obecnego roku. Nie posiadam dużego doświadczenia w programach Revshare i wiem, że takie programy są w stanie upaść, lecz kto nie ryzykuje ten szampana nie pije.Więc postanowiłam działać w firmie TrafficMonsoon z bardzo dobrymi opiniami i wyciągać z niej zarobki.

Dzięki firmie powiększyłam swój dochód i mogłam śmiało łączyć swoją pracę z działaniem w TM, firma także dostarczyła mi bardzo dużo ruchu na procesorze płatniczym Payza, gdzie rejestrowały się z mojego linku polecającego osoby z całego świata, do tego dzięki reklamom w TrafficMonsoon poznałam nowe programy Revshare typu Mxrevshare. Nigdy nie spotkałam się z problemem wypłaty swoich zarobionych pieniędzy z TM. Mam nadzieję że Charles dowiedzie tego, że on i firma jest czysta jak łza!

Marta Witek

Jakub Petrykowski

Traffic Monsoon bardzo pomógł mi w trudnym okresie mojego życia. Dzięki Traffic Monsoon miałem za co żyć!

Chcę aby Traffic Monsoon wrócił, ponieważ nie chodzi tylko o pieniądze z reklam, które DOBROWOLNIE wykupywałem. Jak o w moim odczuciu i doświadczeniu Traffic Monsoon wręcz przebija swoją skutecznością Google AdWords, jeżeli chodzi porównawczo o skuteczność wykupionego przeze mnie ruchu w obu firmach. 

Dla mnie Traffic Monsoon to sposób na:

-reklamowanie swoich biznesów

-poznanie nowych ludzi

-realizację marzeń

-wyzwolenie się z niewoli pieniądza

-inspiracja do samorozwoju

-daje mi poczucie jedności, solidarności i przynależności do ogromnej grupy osób działających w TM.

-pozwala na porozumienie niezależnie od wiary jaką wyznaję, rasy jaką reprezentuję, państwa w którym żyję

Jest  to pierwszy program z grupy revenue share jaki poznałam -pokazał mi możliwości jakie daje internet. Zainspirował mnie  do rozwoju i nauki  w celu poznania narzędzi  internetowych. Daje odwagę do działania pokazując ludzi którzy startowali z takiego samego poziomu co ja. Pozwala obserwować innych i uczyć się na ich doświadczeniu. Wniósł wiele nadziei i radości w moje życie. 

Halina Cholawa-Zięciak

Dawid Patalong

Jestem jedną z bardzo wielu osób, które traktowały TM jako doskonałą platformę reklamową. Dzięki reklamie w TM, uzyskałem doskonałe wyniki pozycjonowania mojej strony reklamującej sklep z kominkami z Norwegii.

Dopóki TM działał, strona była widoczna i osiągalna z jednego z 3 pierwszych miejsc wyszukiwania w Google.

Używałem nie tylko AdPacków. Korzystałem również z płatnego Massive Traffic oraz PTC.

Brakuje mi TM i możliwości sprawnego reklamowania w szerokiej sieci zaprzyjaźnionych z TM stron. Wiele bym dał, żeby Traffic Monsoon powrócił do pełnego funkcjonowania i mam nadzieję, że tak właśnie będzie.

Już od młodości byłem zdany na siebie gdy chodziło o pieniądze. Gdy poznałem Traffic Monsoon byłem przekonany, że to coś całkowicie nielegalnego. I właśnie dlatego wpisałem się do TM, ponieważ chciałem udowodnić mojemu sponsorowi, że nie wie jak naprawdę jest.

I zacząłem czytać, szukać, rozmawiać, nawet umówiłem się na rozmowę z samym właścicielem. W końcu po 3 miesiącach dałem sobie spokój. Zrozumiałem, że absolutnie nie ma się do czego przyczepić. Jest to w 100% rzetelna firma z właścicielem, który nigdy nie odpuszcza i robi co tylko najlepsze dla swojej firmy i klientów. Gdybym ponad rok temu nie rozpoczął współpracy z Traffic monsoon nigdy bym nie otworzył 2 swoich własnych wymarzonych firm dzięki zarobionym pieniądzom z Traffic Monsoon. Które teraz to firmy są wyceniane na kilka milionów złotych.

To wspaniała firma z ogromnymi możliwościami, dla każdego wystarczy, tylko chcieć i pracować, a można zarobić, ile tylko się zapragnie. 

Jakub Żak

Krzysztof Mazan

Pierwsze wrażenie na temat Platformy reklamowej Traffic Monsoon:

-właściciel który osobiście na bieżąco informuje jakie następują zmiany
-firma z ogromnymi możliwościami reklamowania własnego biznesu
-duże zainteresowanie firmą w internecie.
-najwcześniejszy wolny termin wykupienia reklamy na stronie głównej TM, to był dopiero rok 2018 !!
-możliwość polecania platformy innym użytkownikom, którzy szukają skutecznej reklamy
-wykupując pakiety reklamowe miałem możliwość zwiększenia wyników oglądalności na własnej stronie, a przy okazji udało mi się jeszcze na tym zarobić poprzez udział w zyskach firmy.

-uzyskałem współpracę z innymi użytkownikami platformy

Platforma TrafficMonsoon była moją pierwszą formą reklamowania biznesu w Internecie.
Poznałem dzięki temu wiele wspaniałych osób, poszerzyłem swoją wiedzę poprzez strony reklamowane przez innych użytkowników jakie udało mi się znaleźć na platformie TrafficMonsoon.
Nie szukałem już czegoś innego, ponieważ była dla mnie idealna i mam nadzieję, będzie najlepszą platformą jakakolwiek powstała.
Traffic Monsoon był (jest i zawsze będzie) wspaniałą platformą reklamową. Reklamował wielu ludziom biznesy jak i moje biznesy.
Na Facebooku, google ads, listach solo ads i wielu innych miejscach, musiałem wydać ogromne kwoty na reklamy bez możliwości w żaden sposób zarobku, a i tak muszę reklamować moje biznesy, by zapewnić z nich stały dochód.
 
W TrafficMonsoon kupowałem reklamy wysokiej jakości, gdzie zyskałem ruch na swojej stronie oraz wielu nowych klientów, którzy naprawdę kupowali moje produkty (czyli nie były to boty, gdzie sztucznie jest generowany ruch).
 
W Traffic Monsoon byłem bardzo zadowolony z oferowanych usług, za które zapłaciłem, zanim strona (platforma została wstrzymana).
W TrafficMonsoon nigdy nie było mowy o żadnych gwarancjach zarobku. Ja kupowałem wysokiej jakości produkt reklamowy, który potrzebowałem do reklamowania innych biznesów i nie mogłem uwierzyć, jak ta reklama w porównaniu do innych platform była bardzo skuteczna.
 
Reklama w TV / Radiu jest reklamą bardzo drogą i firmy zawsze będą poszukiwać możliwości reklamowania się w alternatywny sposób i moim zdaniem na dzień dzisiejszy reklama jest warta w bilionach dolarach i ta kwota zawsze będzie rosła. A firmy nie zawsze będą szukać możliwości zarobku tylko możliwość reklamowania i szukać skutecznie takiej reklamy.
 
Właściciel Charles Scoville miał Bardzo dobry Pomysł IDEĘ aby uruchomić platformę reklamową, jaką jest Traffic Monsoon i ta firma rosła i rosła jako bardzo DUŻA firma (przed SEC) i miała wspaniałe narzędzia marketingowe i coraz więcej firm zaczęło się reklamować widząc skuteczność reklamy, jaką dawała platforma Traffic Monsoon.
 
Charles Mógł zostawić dla siebie 100% zysku, ale on chciał się podzielić tymi zyskami ze światem.
Czyż to nie jest wspaniałe? Ja uważam, że nie tylko wspaniałe, ale NIESAMOWITE!!!
 
Niewielu ma odwagę otworzyć podobny biznes.
 
Co mogę powiedzieć o TrafficMonsoon i jego właścicielu (Charles Scoville)?
Uważam, że Charles jest dobrym człowiekiem, który wpadł na genialny pomysł, jakim jest Traffic Monsoon.
Mam Wielką nadzieję, że coraz więcej osób przetrze oczy i staną po jasnej stronie mocy, jaką jest TrafficMonsoon, a nie po ciemnej stronie mocy jaką jest S.E.C.

Piotr Blandford

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.