TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

5 Metod Które Pomogą Ci Zarabiać Więcej Pieniędzy Dzięki TRAFFIC MONSOON

 

Artykuł ten stworzyłem na podstawie wiadomości otrzymanej od właściciela firmy TRAFFIC MONSOON LLC (Charles Scoville).

Tych 5 rzeczy odróżnia TRAFFIC MONSOON od większości innych biznesów:

5metod-zarabianie-traffic-monsoon

1) Nie musisz kupować czegokolwiek, zanim zaczniesz sprzedawać/zarabiać

Mnóstwo biznesów przyciąga do siebie ludzi ogromnym potencjałem zarobkowym, ale „problemem” tutaj jest fakt, że ci ludzie, aby móc zacząć promować biznes, produkty itd. i zacząć zarabiać, muszą najpierw sami dokonać zakupu jakiegoś produktu, opłacić abonament itp. 

…i z jednej strony jest to jak najbardziej rozsądne działanie i ma dużo swoich pozytywnych aspektów, ale z kolei z drugiej strony, takie rozwiązanie nie daje za bardzo szansy ludziom na zarobienie pieniędzy online, którym ciężko jest „wyciągnąć z swojego portfela” nawet te kilkadziesiąt złotych.

W TRAFFIC MONSOON nie trzeba wydać nawet jednego centa, aby móc zacząć promować usługi reklamowe i zarabiać.

Mnóstwo ludzi ma problem ze znalezieniem pracy. Jeśli ktoś potrzebuje pracy i nie ma pieniędzy, może bezpłatnie zarejestrować się w TRAFFIC MONSOON i zacząć zarabiać w Internecie, promując usługi reklamowe i zarabiając prowizje po 10% od zakupu poleconych/reklamodawców.

Przykład: 25 poleconych/reklamodawców kupuje po 2 pakiety reklam codziennie (otrzymujesz po $10 prowizji od każdego) x 365 dni w roku = $91 250  prowizji za rok czasu!

 

2) Reklamy CASH LINKS

Dla większości ludzi, największym problemem w każdym biznesie jest zarabianie pieniędzy. 98% ludzi dołączających do biznesów w modelu MLM, mają problem żeby zarobić nawet jeden cent w pierwszym roku. W TRAFFIC MONSOON każdy może już pierwszego dnia zarobić więcej niż 1 centa, dzięki płatnym reklamom Cash Links za oglądanie których, zarabia się do 2 centów (za każdą).

 

3) Twoi poleceni nie muszą czegokolwiek kupować od Ciebie, aby móc zarabiać

Problemem większości ludzi w różnego rodzaju biznesach, jest rekrutowanie i sprzedawanie czegoś innym ludziom, którzy zwyczajnie nie są tym zainteresowani.

W TRAFFIC MONSOON ani Twoi poleceni nie muszą niczego od Ciebie kupować, ani nie muszą niczego komuś innemu sprzedawać, aby móc zarabiać.

Ty zarabiasz 100% prowizji od oglądanych przez Twoich poleconych, reklam typu „Cash Links” – czyli jak Twój polecony oglądnie reklamę np. za 2 centy i tyle on/ona zarobi, Ty automatycznie tyle samo dostaniesz na swoje konto

Dzięki temu, że rejestracja w TRAFFIC MONSOON i uczestnictwo w tym projekcie jest bezpłatne – może to spowodować, że będziesz zarabiać bez jakiejkolwiek inwestycji np. kilkaset dolarów, a nawet kilka tysięcy dolarów miesięcznie.

Osoby, którym powiesz o TRAFFIC MONSOON – niczego nie ryzykują. Mogą zarabiać bez inwestycji…

Przykład: 1000 poleconych dziennie ogląda reklamy, na których każdy z nich zarabia $0,10 dziennie (Ty również od każdego poleconego) = $100 dziennie + 30 dni = $3000 miesięcznie, czyli $36 000 rocznie!

Czy trudno jest pozyskać 1000 poleconych? – patrząc na to, że nie ma tutaj żadnych opłat wstępnych, konieczności płacenia za cokolwiek, żeby móc zacząć zarabiać – na pewno o wiele łatwiej będzie Ci pozyskać nowych poleconych niż do innych biznesów.

 

4) Usługi o wysokiej wartości i jakości

W USA jest ponad 38 milion biznesów rozwijanych „z domu” (za pośrednictwem Internetu). Średnio co 12 sekund, powstaje nowy.

Każdy z tych biznesów (ludzi rozwijających biznes online) posiada własną stronę www. Czego potrzebują te biznesy, ci ludzie? – oczywiście odwiedzin na swoich stronach. Natomiast co oferuje TRAFFIC MONSOON? – właśnie odwiedziny, ruch na stronie.

Można ten ruch do swojej strony/biznesu pozyskiwać w TRAFFIC MONSOON bezpłatnie, jak również opłacając konkretne pakiety reklam, czy też kredytów reklamowych.

 

5) Możesz zacząć zarabiać bez promowania TRAFFIC MONSOON

Możesz codziennie klikać/oglądać reklamy Cash Links i zarabiać pieniądze. Możesz również kupować pakiety reklam, które dają Ci przywilej otrzymywania części przychodu generowanego przez firmę ze sprzedaży usług reklamowych (w tym przypadku, jedyna pracą, którą musisz wykonać, aby otrzymywać co godzinę część przychodu firmy, jest oglądniecie 10 reklam na dobę).

Kupowanie pakietów dla ludzi budujących swoje biznesy online, ma ogromną korzyść, ponieważ wydając $50 na taki pakiet – nie dość, że otrzymujemy reklamę/odwiedziny do swojej strony, bloga, sklepu internetowego itd., otrzymujemy również część przychodu firmy i w ciągu ok. 55 dni zwraca nam się koszt pakietu + zarabiamy dzięki niemu $5.

 

Czy dostrzegasz teraz, że TRAFFIC MONSOON jest jednym z najprostszych, a zarazem dochodowych sposobów na zarabianie pieniędzy w Internecie?

——————————————————————————————————–

===> Jak Dokonać BEZPŁATNEJ Rejestracji w Traffic Monsoon?

 

Blog TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka Odnaleziony Dzięki:


-------------------------------------------------------------

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.