TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

4 Proste Kroki Do Wysokich Zysków w TRAFFIC MONSOON

 

Na tej stronie http://lukaszgaluszka.17minut.pl/t1/s4 zostały przedstawione 4 proste kroki, co trzeba zrobić, aby zacząć działać w TRAFFIC MONSOON oraz zacząć zarabiać pieniądze. Zostały tutaj pominięte takie kwestie, jak zarabianie dzięki poleconym, czy też na oglądaniu reklam CASH LINKS…

Ja chcę się skupić głównie na 3 punkcie z tamtej strony…

…a przede wszystkim na tej części „kup tyle pakietów reklam, ile możesz”.

4kroki-do-zyskow-traffic-monsoon

Wśród ogromnej liczby ludzi, chcących zarabiać pieniądze w Internecie, panuje takie dziwne przekonanie, czy też chęć, żeby zarabiać ogromne pieniądze, nie wydając przy tym nawet 1zł na swój biznes oraz żeby jak najmniej trzeba było pracować (a najlepiej wcale)… i bardzo często ludzie podchodzą do danego projektu z takim naiwnym przekonaniem/myślami, że tak rzeczywiście jest… ale to się za bardzo nie łączy z sobą.

Czy „pracując” na etacie, jeśli nic nie będziesz robił/a, czy pracodawca będzie Tobie płacił za nic nierobienie? – no raczej nie… Raczej prędzej wylecisz z tej pracy niż zostałeś przyjęty…

…więc dlaczego w Internecie, podejmując współpracę z jakąkolwiek firmą – właściciele tej firmy, mieliby Ci płacić za nic nierobienie? (jeśli żadnej wartości nie wnosisz do tej firmy, jej funkcjonowania itd.) 

Dlaczego te firmy, miałyby Ci udostępniać przeróżne narzędzia za darmo i do tego jeszcze płacić sporo pieniędzy, jeśli Ty żadnej wartości do tej firmy nie wniesiesz?  – no właśnie, za co?

Także jeśli należysz do osób, które do tej pory tak sobie myślały, że firmy za nic będą wypłacać miliony, a te miliony, będą im się brać „z Księżyca”, to myślę, że już powoli zaczynasz „schodzić na ziemię”.

Są oczywiście takie projekty, jak TRAFFIC MONSOON, czy MyAdvertisingPays, gdzie ta dzienna „praca”, jest okrojona do minimum i można zarabiać bez jakiegoś ogromnego wysiłku, ale nawet tutaj, jeśli chcesz osiągać ponadprzeciętne wyniki finansowe, to musisz albo przeznaczyć na swój biznes dość znaczną kwotę pieniędzy, albo zakasać rękawy i wziąć się ostro do roboty (do promowania usług reklamowych, programu partnerskiego itd.) lub połączyć jedno i drugie.

KUP MOŻLIWIE JAK NAJWIĘCEJ PAKIETÓW REKLAM W TRAFFIC MONSOON…

Fakty są przynajmniej dwa:

nie ma takiego biznesu, który szczerze dałby Ci 100% gwarancję, że nie stracisz pieniędzy, bo zawsze jest jakieś ryzyko, jeśli nawet go nie widać, czy też właściciele firmy nie zdają sobie sprawy z jego istnienia (oczywiście firmy, mogą Ci dawać przeróżne certyfikaty/gwarancje na papierze i inne cuda, ale jak się firmie powiezie noga i zniknie, to przeważnie takim papierkiem, możesz sobie… – załóżmy, że wytapetować pokój 😉 )

w każdym biznesie, jest element psychologiczny – jeśli kierujesz się przez cały czas lękiem/obawami, że stracisz pieniądze, że coś się nie uda itd., to tak po prostu będzie – ludzie będą wyczuwać Twoje negatywne emocje (nawet za pośrednictwem Internetu, jak będziesz pisał/a do nich na temat danego biznesu) i będą trzymać się z daleka od Ciebie, zamiast iść za Tobą, a raczej obok Ciebie, jako partnerzy biznesowi.

Jeżeli Ty boisz się wydać np. w Traffic Monsoon „$50 na jeden pakiet reklam”, to jak możesz oczekiwać czegoś takiego, że będą podejmować z Tobą współpracę ludzie, którzy przeznaczą na te pakiety reklam np. $5000?

Jeśli nie ryzykujesz w swoim biznesie – nie potrafisz podjąć żadnej trudnej decyzji, to będziesz tkwić w ciemnej d., tak jak rzesza ludzi pracujących na etacie, gdzie ich zarobki prawie, że się nie zmieniają przez długie lata…

Tak samo jest w Traffic Monsoon – jeśli kupujesz jeden lub kilka pakietów reklam, a liczysz na ogromne zyski oraz na to, że będą do Ciebie dołączać ludzie przeznaczający grubą gotówkę na usługi reklamowe, to baw się dobrze do końca życia, czekając na te „wysokie zyski”. 

Ja w ostatnich mies. łącznie przeznaczyłem ok. 9000zł na pakiety reklam w TRAFFIC MONSOON – dlaczego? Dlatego, że skupiając się na jak najwyższych wynikach np. finansowych, o wiele szybciej osiąga się zamierzone rezultaty.

pakietyreklam-trafficmonsoon1

pakietyreklam-trafficmonsoon2

Jeśli patrzysz na każde ryzyko mniej więcej z takiej perspektywy „o Jezu, żebym tylko tych $5 nie stracił”, to po prostu „leżysz”…

 


-------------------------------------------------------------

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.